Kāzas ārzemēs un Medusmēnesis

Kāzas – tas ir viens no svarīgākajiem un skaistākajiem dzīves notikumiem. Lai laulības dzīves sākums būtu īpaši spilgts, mēs palīdzēsim Jums uzburt sapni un doties turp, kur var atklāt pasauli un reizē aizmirsties divatā, lai vēlāk šo ceļojumu atcerētos visas kopdzīves garumā.
Oficiāla vai simboliska
Kāzu ceremonija ārzemēs var būt gan oficiāla, gan simboliska.

Pirmajā gadījumā laulību reģistrācija ir absolūti likumīga un izdotā laulības apliecība pēc tās legalizācijas iegūst likumīgu spēku Latvijā un visā pasaulē.

Likumīgās kāzu ceremonijas notiek oficiālās iestādēs (rātsnamos, mērijās, maģistrātos). Bet daudzās valstīs ir iespēja dot zvērestu jebkurā skaistā vai eksotiskā vietā, jo viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un fantāzijas: pilī, parkā, viesnīcas dārzā, pludmalē, uz jahtas, gaisa balonā…
Iemūžiniet katru mirkli no Jūsu pasakainajiem svētkiem
Profesionāli fotogrāfi un operatori palīdzēs saglabāt atmiņas par Jūsu kāzām ilgus jo ilgus gadus
Atsvaidziniet savas jūtas
Simboliska kāzu ceremonija ietver sevī krāsainu inscenējumu saskaņā ar citu tautu senajām paražām un tradīcijām, kuru mērķis ir nodrošināt jaunlaulātajiem laimi un ģimenes labklājību.

Tas ir brīnišķīgs veids kā atsvaidzināt laulāto jūtas kāzu jubilejā un īpaši var ieinteresēt pārus, kuri dzīvo civillaulībā un nevēlas slēgt juridisku laulību.

Simboliskā kāzu reģistrācija radīs laulības ceremonijas īpašo noslēpumainības gaisotni, kas vēl ciešāk tuvinās divas mīlošas sirdis
Kāzu buķete un aksesuāri
Floristi parūpēsies, lai Jūsu nozīmīgā diena kļūtu īpaša un neaizmirstama
Saņemiet bezmaksas konsultāciju
Mēs ņemsim vērā visas jūsu vēlmes un kopā organizējam sapņu kāzas
© All Rights Reserved.
Liepāja, Ludviķa iela 7 (Darba laiks 9:00-17:00)
Attīstība
Kontakti
+371 29254528
+371 26196644
larisa@maks.lv
maks@maks.lv
Close
Rakstiet mums:
WhatsApp
Viber